7/24 Acil Çilingir

Sizi Arayalım

shape

7/24 Acil Çilingir

7/24 Acil Çilingir
7/24 Acil Çilingir, İstanbul için en büyük çilingircilik hizmeti. Arayın, hemen gelelim.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

7/24 Acil Çilingir
7/24 Acil Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
LATİFE ÇUBUK
Sultangazi Habipler mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan 7/24 Acil Çilingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
sevda olğaç
Bakırköyde ikamet ediyorum adamlar ofisimde unuttuğum ve kilitli olan kapımı 5 dk da açtılar üstelik anahtarlar da değişmedi fiyatlar gece 3 için normaldi teşekkürlerimi ustanıza iletiniz.
Erdem Yüksek
Gazi mahallesinde uzun yıllardır ikamet ederim ve 7/24 hızlı ve en uygun fiyatlı çilingir servisinden çok memnun kaldık ailecek teşekkürler.
azra gök
vega avm karşısında oturuyoruz ve trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile 10 lık sürede gelip kapımızı açtılar daha önce gelen gazi çilingiri kilidimizi kırmıştı bu arkadaşlar kilidi bile kırmadılar.teşekkürler emre bey'e
özge n. çoban
ustaya teşekkürler kapımızı daha güvenli hale getirdi eskisinden daha rahat açılıp kapanıyor. Üsteklik evde ki raflarımızı bile rica ettik taktılar teşşekürler. https://www.724acilingir.com/arnavutkoy-cilingir/
Zafer demirezen
https://www.facebook.com/724acilcilingir/ faceboktan çağırılmı demeyin 24 saatte açıklar
MEHMET ALİ AKDENİZ
7/24 Acil Çilingir, Sultangazi'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.
VEYSİ SAKALLI
7/24 Acil Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.
DEVRİM YÜCETÜRK
Sultangazi'nin en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.
shape1
7/24 Acil Çilingir

Sıkça Sorulan Sorular

Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde yer alan ve halk adında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde kapınızın kilidine zarar verilmeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde 7/24 Acil Çilingir tarafından gerçekleşir.

Ya anahtarımı kaybettim ya da düşürdüm kilidim değişmeden kapım açılır mı kitli ?

Tabi ki , servisimize ilgili şikayetini söylemeniz yeterli geriye kalan sadece adres bilgileriniz.İyi günler dileriz.

Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya şahsi aracınızın anahtarını kaybettiyseniz veya anahtar için herhangi bir kırılma söz konusu olduysa bu durum için 7/24 Acil Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 Acil Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet vermekte kurumsal bir firmadır. Güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlayıp kilitli olan kapıyı açar.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayıp sizlerin dertlerine çözüm üretiyor. 7/24 Acil Çilingir gece - gündüz hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

7/24 Acil Çilingir ile iletişime geçmek için, 0537 210 05 60 nolu numaradan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 Acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl Açabilirim?

Kapının arkasında anahtar kaldı ve kapı kapandı ise bu durum için güvenilir bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. 7/24 Acil Çilingir ile sizlerde güvenilir bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sizi Arayalım
7/24 Acil Çilingir
7/24 Acil Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 7/24 Acil Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.