7/24 Acil Çilingir

Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

7/24 Acil Çilingir
7/24 Acil Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
azra gök
vega avm karşısında oturuyoruz ve trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile 10 lık sürede gelip kapımızı açtılar daha önce gelen gazi çilingiri kilidimizi kırmıştı bu arkadaşlar kilidi bile kırmadılar.teşekkürler emre bey'e
DEVRİM YÜCETÜRK
Sultangazi'nin en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.
sevda olğaç
Bakırköyde ikamet ediyorum adamlar ofisimde unuttuğum ve kilitli olan kapımı 5 dk da açtılar üstelik anahtarlar da değişmedi fiyatlar gece 3 için normaldi teşekkürlerimi ustanıza iletiniz.
özge n. çoban
ustaya teşekkürler kapımızı daha güvenli hale getirdi eskisinden daha rahat açılıp kapanıyor. Üsteklik evde ki raflarımızı bile rica ettik taktılar teşşekürler. https://www.724acilingir.com/arnavutkoy-cilingir/
Erdem Yüksek
Gazi mahallesinde uzun yıllardır ikamet ederim ve 7/24 hızlı ve en uygun fiyatlı çilingir servisinden çok memnun kaldık ailecek teşekkürler.
Zafer demirezen
https://www.facebook.com/724acilcilingir/ faceboktan çağırılmı demeyin 24 saatte açıklar
VEYSİ SAKALLI
7/24 Acil Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.
MEHMET ALİ AKDENİZ
7/24 Acil Çilingir, Sultangazi'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.
LATİFE ÇUBUK
Sultangazi Habipler mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan 7/24 Acil Çilingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
Sizi Arayalım
7/24 Acil Çilingir
7/24 Acil Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 7/24 Acil Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.